91 422 92 92 ul. Duńska 98, Szczecin

Przerwa na kawę to czas dla pracowników, aby odpoczęli od pracy i nabrali sił przed kolejnymi zadaniami. To również idealny czas, żeby mogli lepiej się ze sobą poznać i dogadać! Przełoży się to bezpośrednio na pracę zespołową i poprawi relację między pracownikami.

A co jest w tym celu lepsze, niż dobrej jakości kawa prosto z ekspresu?

Tylko jaki ekspres do kawy kupić? Cóż, najlepiej zautomatyzowany – oszczędzi czas na przygotowanie napoju, a pracownicy będą mogli zrobić dokładnie taką kawę, jaką lubią najbardziej. Co więcej, na rynku dostępne są modele ekspresów pozwalające na zaparzenie dwóch kaw jednocześnie! Sprawdź naszą ofertę ekspresów do kawy i wybierz ten jedyny!

Łatwa i intuicyjna obsługa ekspresu ułatwi zrobienie idealnej kawy pracownikom w każdym wieku, a funkcja automatycznego czyszczenia pozwoli na zachowanie ekspresu w dobrej kondycji. Wystarczy, że będziesz pamiętać o okresowych przeglądach ekspresu, które powinny się odbywać co około 3 miesiące. Możesz połączyć te przeglądy z konserwacją ekspresu, w tym jego odkamienianiem i wymienianiem uszczelek.

Gdzie najlepiej przeprowadzić takie zabiegi konserwacyjne? Oczywiście w Astrade! Ekspresami do kawy zajmujemy się z pasji od lat, a nasze umiejętności serwisowe uratowały niejeden ekspres! Sprawdź sam!